Sizin İçin Neler Yapabliriz?

İnternet üzerinde yapabileceğimiz şeyler sınırlı, uzman olduğumuz konular için buradayız. 

Ekonomik ve Pratik Dijital Pazarlama hizmetleri e-ticaret sitesi kurulumu

Web Sayfası

Word press Tabanlı siteler tasarlıyoruz. Sitenizi hızlandırmak. Seo alt yapısına uygun hazırlamak için gerekli tüm eklentilerle birlikte. Randevu planlama eklentisi dahil.

DOMEİN + HOSTİNG + 5 SAYFA
1000 TL

cart.png

E-Ticaret

Hazır E-Ticaret platformları kullanıyoruz piyasanın iddialı en kullanışlı alt yapısı en iyi seo eklentisine sahip, sorunsuz sunucularda. Sizin adınıza MNG kargoda % 60 varan indirimler ile özel anlaşma yapıyoruz. Özel komisyonla extra hiçbir ödeme yapmadan direk en popüler 7 kredi kartı ile satışa hemen başlıyorsunuz. ürün sayısına göre fiyatlanır.

2000 TL den BAŞLAYAN FİYATLAR

Google Reklam

Google ads reklamlarınızı yönetiyoruz. Çoğu kişi bunu yapabilirim diyor. Evet Google bunu bu şekilde dizayn etmiş. Peki bir ürünü aradığınızda her yerde onunla ilgili reklamlar çıkması İlahi tesadüf mü 🙂 Optimizasyon ile bütçenizi azaltabilir daha sonuç odaklı görünmenizi sağlayabiliriz.

Emlak Modülü

Emlakçılar için oluşturduğumuz, emlakçılara özel diital pazarlama. Google alt yapısı ile özellikle belli bölgelerde çalışan emlak çalışanları için ekonomik ve platformlardan daha hızlı sonuç üreten sistem.

Yarım Kalan

Web sayfanız yada E-Ticaret siteniz yarıda mı kaldı. Kendiniz yapmaya çalışırken tıkandınız yada sıkıldınız mı? Sorun değil biz tamamlarız.

Diğer Küçük Şey

Paket seo çalışmaları yapabiliriz, siteniz için makaleler yazabiliriz. instagram için özel story ler ve fotoğraflar hazırlayabiliriz.

E-Ticaret sitenizi biz kuruyoruz

E-Ticaret sitesinizi Biz işletiyoruz kampanyalarınızı yönetiyor satıyor reklamlarınızı kordine ediyoruz.
e-ticaret platformunuz için personel ihtiyacınız yok.

Bizi Arayın

Scroll to Top