Biz Kimiz

Yıllarını internet sektörüne vermiş. 4 kafadar 🙂 e-ticaret sosyal medya ve web sitesi konusunda uzman 

Misyonumuz

Küçük ve orta ölçekli firmalara ekonomik ve pratik dijital pazarlama hizmeti sunmak.

Neden Biz

Amacımız size niteliksiz çok şık web sayfaları yapmak değil, E-ticaret platformları, yada randevu ve rezervasyonlarınızı sizin yerinize optimize eden ekonomik pratik web sayfaları yapmak e-ticaret sitelerinizi işletmek

Bizim Tarihçemiz

Freelance olarak sektörde hizmet veren çalışanlara sahibiz. Yıllarca kurumsal ajanslarda çalışmış web sitelerini bugünkü misyonu hakkında bilgi sahibi niteliksiz, seo çalışması olmayan, pazarlanmayan, ürünlerini satamayan  web sayfalarının işe yaramazlığı konusunda hem fikir kişilerden oluşmaktadır.

E-ticaret sitesi kurulumu, sitenizin yönetilmesi, mesleki web site tasarımı ve google ads reklam yöneticiliği

Neden Bizi Seçmelesiniz?

Hayallerinizin sitesini yapmıyoruz. Genellikle hazır temalarla çalışıyoruz.  E-ticaret sitelerimiz veya mesleki tanıtım sitelerimizde amaç sonuç odaklı bulunabilirlik ve satış. 

Sitelerimiz genellikle 1 2 ayda güncellenir tüm güncellemeleri biz yaparız. Yine de yardıma ihtiyacınız olursa her zaman ulaşabileceğiniz telefonlarımız var.

Ekonomik ve pratik olmak hep önceliğimiz olacak. Size sadece bir site yada  e -ticaret sitesi değil ucuz kargo avantajı düşük oranlı komisyon ile  7 farklı kredi kartı ile alış veriş İmkanı sağlıyoruz ve bunlar için tek kuruş harcamıyorsunuz.

MNG kargo ile gönderileriniz ilk kilogramdan itibaren indirimli ve %60varan indirim oranı sadece bizde

Tüm bankalarla  anlaşma yapmanıza gerek yok sadece ertesi gün ödemeli olarak 7 farklı kredi kartının kullanılabildiği platformunuz hazır yine size özel komisyon oranları ve harici hizmet bedelleri yok. Bize sadece paranız hangi hesabınıza gönderilsin onu söyleyin

Kurumsal reklam ve web ajanslarında yaşadığınız zorluğu biliyoruz. O yüzden birebir çalışıyoruz ama online olarak. Covid 19 geçince belki çaya gelirsiniz yada biz geliriz.

Tamamlanan Proje
projects-icon.png
Mutlu Müşteriler
heart-icon.png
K+
Kod satırı
code-lines-icon.png
Özel Teşekkürler
award-icon-free-img.png

Bizi Arayın

Scroll to Top