E-ticaret Sitesi Kurulumu

Biz E-Ticaret paketleri satmıyoruz Sitenizi kuruyoruz.
Ürünlerinizi ve özelliklerini giriyoruz kargo firmasıyla anlaşıyoruz.
En popüler 7 kredi kartıyla sizin adınıza anlaşıyoruz.
Sitenizi güncelliyor reklam ve tanıtım çalışmalarını yapıyoruz.
E-Ticaret sayfanız için personel istihdam etmenize gerek yok.

"E-ticaret sitenizi biz kuruyoruz ve Profesyonelce yönetiyoruz''
eVET AJANS
E-TİCARET SİTESİ KURULUMU

e-TİCARET SİTESİ KURULUMU

Sizin için uygun olan platformu belirliyoruz . Satılacak olan ürün fotoğraf ve özellikleri tarafımıza ulaşınca yada ulaştıkça sitemize yüklüyoruz. Size uygun sayfa tasarımı ve  küçük banner ile  sayfanızı düzenliyoruz. 

kredi kartı ve kargo anlaşmaları bizde

En büyük problem ekonomik kargo ve kredi kartı ile alış veriş komisyonları bize özel tüm indirimleri ile size sunuluyor. rakabetçi krgo fiyatları ve komisyon oranları ile lidersiniz.

Sitenizi biz yönetiyor ve işletiyoruz

Siteniz çok yeni ve ilgilenecek kimse yok, personel ise şu an için masraflı mı? sorun yok, profesyonel reklam ve tanıtım çalışmaları ile sitenizi biz işletiriz. istediğiniz zaman  da size devrederiz.

Tam bir hizmet ajansıyız

Sitenizi Size Raporlarız

E-Ticaret sitenizin gelişiminden ziyaretçi sayılarından ziyaretçlerin kim olduklarına Reklam harcamalarınız dan en çok satılan veya hiç satılmayan ürünlerle ilgili aylık raporlar alırsınız.

Bulunabilirlik

İnternet üzerinde bulunabilir olmak önemli insanlar ürünlerinizi yazdığında sizi bulmalı. Başarının sırrı burada dır ve bu çok çalışmayı gerektirir. Bunun için sürekli çalışıyoruz ve buna SEO diyoruz

Yeni Ürünler ve Sistem

Yeni ürünler veya kampanyalar veya favori ürünler, vurgulamak istediğiniz yenilikler ve arkaplanda sisteminzin yenilenip güncellemesi. Bunlar için zaman kaybetmezsiniz biz sizin için herşeyi düzenleriz.

İletişim

Her süreçte iletişim önemlidir. Günlük siparişleriniz sitenizde yapmak istediğiniz değişikler veya danışmak istediğinizde telefonun ucunda olacağız.

E-ticaret sitesi kurulumu

Sitelernizi kuruyor ve yönetiyoruz .

Bizi Arayın

Scroll to Top